Nie polecam Kurdwanowa, jezeli chce się mieszkać z dzieckiem. Wśród nowych bloków nie ma (lub prawie nie ma) miejsca na odpoczynek, wokol blokow tylko parkingi i chodniki. Polecam NH, jakiekolwiek osiedle, wokol kazdego bloku mnostwo zieleni, parków, skwerów, drzew, na kazdym osiedlu masz plac zabaw dla dzieci. Np na Stokach jest w pierony dla dzieci rekreacji, otwarli niedawno temu Orlik kolo SP129... cud miód
E: A co do połączenia to mamy tramwaje 1,4,5 ktorymi dojedziesz praktycznie wszedzie, lub z 1 przesiadka, jazda ze Wzg petli do Galerii Krak to 25minut