Bronowice na pewno na plus a dodatkowo mogę polecić Prądnik Biały czy ostatnio os. Akademickie
A co do życia to jest tak jak napisał trombczanin
ZA wynajem płaci się sporo i musisz się liczyć z kwotą powyżej 1300zł za kawalerkę z opłatami dlatego warto pomyśleć o kredycie i coś zakupić. Nawet jakbyście się rozmyślili co do miasta to takie mieszkanko bardzo łątwoo wynająć i stratni na pewno nie będziecie.
Jak znajdziesz tu lepiej płatną pracę to zawsze warto spróbować od tego jest życie

)