|
Z swojej strony mogę polecić Bronowice.Mieszkałem przez okres 3 lat . Wokół sami emeryci lub studenci , nigdy nie byłem świadkiem jakiś nieprzyjemnych scen . W pobliżu parki , przedszkola a i na na Reymonta spacerkiem można dojść . Dobre połączenie z centrum .
|