Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4852
Stary 25.04.2010, 13:41
Wyszukiwanie młodych graczy z polskimi korzeniami typu Szetela itp. jest trochę nie na miejscu, bo sądzę że ani on ani Wisła nie są zainteresowani taką współpracą. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się za cel nr jeden wyrwanie gracza z Ruchu Sobiecha czy z Jagielloni Grosika, bo są to młodzi perspektywiczni gracze, których za kilka lat można później opchnąć za kilka baniek, trzeba zauważyć że Grosicki jest już doświadczony i tylko jego grze Jaga zawdzięcza taką grę, bo Franek tylko potrafi wepchnąć piłkę ale gdyby nie Kamil to nie miałby nawet okazji do tego.
Odpowiedz cytując