Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.04.2010, 13:03
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Wzgórza Krzesławickie - Raj na Ziemi

http://nowej.hucie.w.interia.pl/na-stoku-1.html

I wszystko jasne
ostatnio po meczu ze Śląskiem pomyliłem kierunki i zamiast pojechać na Bronowice to podjechałem na pętle na tych Wzgórzach

to są Wiślackie tereny?
Odpowiedz cytując