Wyświetl pojedynczy post
joyrider
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9305
Stary 25.04.2010, 13:02
Jedno pytanko czy coś wiadomo więcej na temat dnia otwartego na stadionie Wisły
W umyśle Wisła w herbie siekiera
KRZESZOWICE
Nas wiecznie z Wisły duma rozpiera!

Poszukuję ludzi jeżdżących na Wisłę z okolic Krzeszowic.Pisać PRIV
Odpowiedz cytując