Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
joyrider
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
9305
25.04.2010, 13:02
Jedno pytanko czy coś wiadomo więcej na temat dnia otwartego na stadionie Wisły
W umyśle Wisła w herbie siekiera
KRZESZOWICE
Nas wiecznie z Wisły duma rozpiera!
Poszukuję ludzi jeżdżących na Wisłę z okolic Krzeszowic.Pisać PRIV
joyrider
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do joyrider
Znajdź inne posty napisane przez joyrider