Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.04.2010, 12:41
a jak wygląda sprawa wynajmu pokoju?
bo się zastanwiam nad wyprowadzką do Kraka na parę miesięcy lub dłużej(bo u mnie z pracą kierunkową ciężko, a trzeba gdzie te doświadczenie zdobyć)

tak myślę ze w pojedynkę to raczej będzie się trzeba dokooptować do mieszkania jakiś studentów
Odpowiedz cytując