a jak wygląda sprawa wynajmu pokoju?
bo się zastanwiam nad wyprowadzką do Kraka na parę miesięcy lub dłużej(bo u mnie z pracą kierunkową ciężko, a trzeba gdzie te doświadczenie zdobyć)
tak myślę ze w pojedynkę to raczej będzie się trzeba dokooptować do mieszkania jakiś studentów
