Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.04.2010, 12:33
Cytat:
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
CHciałbym, aby tak było, ale rzadko się zdarza w naszym przypadku, by wyjśc tak skoncentrowanym na inną drużynę, niż Lech, Legia. Gdybyśmy zagrali z takim zaangażowaniem z Piastem to wynik oscylowałby w granicach 3-0.
Odpowiedz cytując