Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.04.2010, 12:17
Gdyby patrzeć na to spotkanie przez pryzmat pozycji w tabeli to wynik na suwa się tylko jeden - wysokie zwycięstwo Wisełki. Ale wszyscy wiemy i widzimy w jakiej dyspozycji są poszczególni zawodnicy. Na pewno nie jest to najbardziej optymalna forma drużyny. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Nie ma innej alternatywy!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując