Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 25.04.2010, 12:12
WILU,
Cytat:
Przeglądając sporą część komentarzy na temat Tomasza Adamka nie można oprzeć się wrażeniu, że nadmierna – zdaniem internautów – pewność siebie „Górala” działa Polakom na nerwy. Tymczasem trudno mieć o to pretensje do kogoś, kto zarabia na chleb wychodząc na ring z facetami, którzy jednym ciosem mogą odesłać cię do szpitala…
I tu jest zawarta cała prawda.
http://dariuszjaron.blog.interia.pl/?id=1835209 , polecam.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując