Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3854
Stary 25.04.2010, 10:16
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
szkoda bardzo... tylko czy wiedzialbys o jego istnieniu gdybys o jego golu nie przeczytal na 90minut.pl?

skonczcie z tymi "szkoda .. bo pol meczu obejrzalem na rok"

ktos gola strzeli.. szkoda... ktos ominie dwoch rywali.. szkoda... komus wyjdzie podanie.. szkoda.. pozniej 2 miesiace nic nie gra... szkoda ze nikt tego nie komentuje
wiem o jego istnieniu dłużej niż myślisz i na pewno nie tylko z portalu, który wymieniłeś... oglądałem jego mecz wczorajszy i trzeba przyznać, że odkąd pojawił się na boisku to pokazał się z bardzo dobrej strony, a przy bramce zachował się jak "stary wyga". Wielka strata dla Wisły, a biorąc pod uwagę młody wiek tego zawodnika i to że nadal się rozwija to na prawdę przeraża mnie to w jak łatwy sposób się go pozbyto...
Odpowiedz cytując