Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6930
Stary 25.04.2010, 09:50
Jak ta reklama ma się w ogóle do piłki nożnej? Czy oni w tym ITI są aż tak durni? Ja muszę chyba przetrzeć oczy.

O Dżizys, tego jest więcej

Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 25.04.2010 o godz. 10:03.
Odpowiedz cytując