Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3851
Stary 25.04.2010, 09:49
Michał Jonczyk, nasz były perspektywiczny zawodnik, strzelił wczoraj piękną bramkę w meczu z ŁKS'em... szkoda, że nasz zarząd tak szybko się go pozbył, chłopak ma papiery na granie....
Odpowiedz cytując