Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 25.04.2010, 08:43
harthausen napisał(a):Wyświetl post
jest coś takiego, co się nazywa Cafe Szafe, róg Felicjanek i Małej, niedaleko Filharmonii. Co prawda wystrój kontrowersyjny, (jakby wyposażenie z wystawek zbierali) ale piwo mają dobre oraz masz pełne wyizolowane od reszty gości, wszyscy zajęci sobą w podgrupach, nikt się na boki nie rozgląda.

Wcześniej sam zobacz, czy ten klimat Ci leży.
Mi klimat ewiedentnie leży,jak będę w Kraku za tydzień to tam zajdę. Po ile browar?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując