Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.04.2010, 07:37
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Piast jest teraz w bardzo słabej dyspozycji
A oglądałeś Ich mecz z Legią, że tak uważasz czy tylko po wyniku tak wnoiskujesz
Odpowiedz cytując