"Tomasz Adamek pobił olbrzyma"-media
właśnie w tym problem, że teraz będą pięściarze którzy byli przy meksykańcu olbrzymami tak jak ukraińcy
mam nadzieję, że Adamek da soobie przynajmniej jeszcze trochę czasu a nie za kolejne 2 miechy walka o tytuł
chociaż z drugiej strony póki co wychodzi mu ten plan w 100%
jeszcze jakby kogoś na topie znokautował byłby gwiazdą w mediach

))