Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
AbdulTsw
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Tu i Tam .
Offline
#
15790
25.04.2010, 00:49
Musiek1906
napisał(a):
Czy sklep fabryczny PUMA na Zakopianskiej jest otwarty, badz czy w ogole istnieje? Doszly mnie sluchy ze zostal (grudzien- styczen) zlikwidowany.
Nie nie ma już tego sklepu.
Wisła
Dla was to pięć liter dla NAS to całe ŻYCIE!!
Kompot [*] Będziemy pamiętać!
AbdulTsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AbdulTsw
Znajdź inne posty napisane przez AbdulTsw