Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.04.2010, 22:37
Piast jest teraz w bardzo słabej dyspozycji, ale w sytuacji w której się znależli będą napewno bardzo zmotywowani. Mecz niestety nie będzie łatwy, ale musi się udać wygrać. Nie możemy stracić tej przewagi w meczach z piastem i koroną bo trzeba mieć jakąś zaliczke punktową nad lechem przed meczem z legią (cracovi nie licze bo nie wyobrażam sobie żebyśmy z nimi teraz nie wygrali). Będzie dobrze. Ciężko ale dobrze
Odpowiedz cytując