|
Mecz naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył w wykonaniu naszych graczy. Jak tutaj większość ludzi pisze, że remis przed meczem braliby w ciemno, ja tez bym bardzo chętnie taki wynik wział. Jednak po spotkaniu czuję lekki niedosyt, ale to nie my musimy sie martwic tylko Lech i jego kibice, którzy dziisaj pokazali się ze świetnej strony !buahaha... brawa dla nich.
Nie będę dziisaj na nikogo narzekał, bo fajnie zagraliśmy. Skarcę tylko jedną rzecz. Ktoś musi naszych chłopaków nauczyc centrować, bo to u nas na prawde kuleje. Nie widziałem dobrego dośrodkowania z rzutu roznego czy wolnego. Piłki posyłane przez Małeckiego ileś tam metrów nad ziemią to serio o dupe rozbic. Cóż remis nie jest zły.
Co do dopingu to zmiażdziliśmy dziisaj - tak uwazam. FORZA WISŁA
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
--------------
Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split
|