Musiek1906 napisał(a):

|
Czy sklep fabryczny PUMA na Zakopianskiej jest otwarty, badz czy w ogole istnieje? Doszly mnie sluchy ze zostal (grudzien- styczen) zlikwidowany.
|
Ostatnio ktoś mi powiedział że istnieje, ale jak sam sprawdziłem okazało się że na tym miejscu jest teraz Rossman.