Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22422
Stary 24.04.2010, 22:30
Nie róbmy teraz z Pawełka najlepszego bramkarza w Polsce. Zagrał dziś dobrze, nawet bardzo, ale niech to nie zaciemnia obrazu jego gry z całego sezonu. Praktycznie w każdym meczu popełnia koszmarne błędy a jak raz na kilka(naście) meczów zdarzy mu się dobry występ to nagle wszyscy zapominają o golach które Wisła przez niego w głupi sposób straciła. Jestem za tym żeby mu podziękować, ale TYLKO w przypadku gdy będziemy mieć dobrego, wartościowego bramkarza na jego miejsce. Bo jeżeli mamy zostać tylko z Juszczykiem, to lepiej dać Pawełkowi nowy kontrakt.
Odpowiedz cytując