Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
371
24.04.2010, 22:14
Za sytuacje w 60 minucie sędzia powinien dać Gancarczykowi drugą żółtą kartę, za niesportowe zachowanie po otrzymaniu pierwszej żółtej kartki. Poza tym po żółtym kartoniku dla Bandrowskiego, Arboledy i Krivetsa za dyskusje z sędzią.
www.twojepc.pl
Dzimi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dzimi
Znajdź inne posty napisane przez Dzimi