Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 24.04.2010, 22:14
Za sytuacje w 60 minucie sędzia powinien dać Gancarczykowi drugą żółtą kartę, za niesportowe zachowanie po otrzymaniu pierwszej żółtej kartki. Poza tym po żółtym kartoniku dla Bandrowskiego, Arboledy i Krivetsa za dyskusje z sędzią.
Odpowiedz cytując