Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.04.2010, 22:09
Jeśli mamy zdobyć mistrza to takie mecze po prostu musimy wygrywać i tu nie ma dyskusji. Styl jest dla mnie nie ważny - bo w tym sezonie cudownej gry bym nie oczekiwał już.
Jak dla mnie może być wymęczone 1-0, ale stawiam 2-0 do przodu.
Odpowiedz cytując