Temat
:
[26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
20
24.04.2010, 22:09
Jeśli mamy zdobyć mistrza to takie mecze po prostu musimy wygrywać i tu nie ma dyskusji. Styl jest dla mnie nie ważny - bo w tym sezonie cudownej gry bym nie oczekiwał już.
Jak dla mnie może być wymęczone 1-0, ale stawiam 2-0 do przodu.
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000