gianbuffon napisał(a):

Ktoś się może orientuje, czy będzie bronił ten 17-letni Kasprzik? Bo to jest chyba trzeci bramkarz, a co z rezerwowym?
Dzięki z góry!
|
Rezerwowy (Kwapisz) podobno lubiał sobie popić i rozwiązali z nim kontrakt dyscyplinarnie. Czy coś w tym stylu
A co do meczu łatwo nie będzie.