Jaroo1 napisał(a):

|
Ja mysle ze to powinien byc latwiejszy mecz niz rok temu.
|
Ja uważam, że mecz będzie cięższy zważywszy na to że Piast jest w kiepskiej sytuacji zajmuje 15 czy 14 miejsce w ekstraklasie i jak powietrza potrzebuje punktów, ja stawiam na wymęczone 1-0 boisko może lepsze niż w Warszawie na Polonii ale zespół też z nożem na gardle i wątpię w to że się otworzy przed nami i będzie atakował, pewnie się nastawią na grę z kontry i murowanie bramki.
Ciężki mecz i nie ma co już dodawać Wiśle 3 punktów bo różnie bywa w piłce nożnej.