Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 24.04.2010, 21:07
Jest troszke niedosyt można było wygrac....Ale cóż Mistrz i tak bedzie....
hmm ale pozytywnie bylo tez po meczu te maszynki Wilkinsona zaskoczyly mnie haaa
Odpowiedz cytując