Temat
:
[25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00
Wyświetl pojedynczy post
walkeroo
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
363
24.04.2010, 21:07
Jest troszke niedosyt można było wygrac....
Ale cóż Mistrz i tak bedzie....
hmm ale pozytywnie bylo tez po meczu te maszynki Wilkinsona zaskoczyly mnie haaa
walkeroo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do walkeroo
Znajdź inne posty napisane przez walkeroo