Wyświetl pojedynczy post
OPTIMUS_(konto_usunięte)
Banita
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.04.2010, 20:47
To co prezentuje Piast to kpina , nie wygrać z nimi wyraźnie to frajerstwo i brak woli walki. Po dzisiejszym meczu myślę że apetyty wszystkim urosły dojdzie Głowa i Issa Ba więc będzie dobrze.
Odpowiedz cytując