Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
132
24.04.2010, 20:46
Jakby nie udało mi się wstać na walkę Adamka to wiadomo o której będzie powtórka?
Michal_b3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Michal_b3
Znajdź inne posty napisane przez Michal_b3