Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.04.2010, 20:26
A mnie ten mecz martwi bardziej, niż dzisiejszy z Lechem.
Po pierwsze, kompletnie nie mamy kogoś, kto potrafi strzelać bramki, a w tym meczu będziemy atakować.
Po drugie, oby zaangażowanie i pressing były na poziomie podobnym jak dzisiaj.
Odpowiedz cytując