Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 24.04.2010, 20:17
Wiem że to nie patriotyczne i w ogóle będę zbluzgany,ale życzę Adamkowi porażki - mam nadzieje że jego pycha i zarozumiałość wreszcie zostaną utemperowane i to dziś w nocy.
Odpowiedz cytując