no w sumie możliwe. dodali mi do niego instrukcje z innego modelu, i nie moge sie obeznac w nim do tej pory...

czyli przed wyjazdem musze wyzerować licznik, i patrzeć na dst, jesli chce zobaczyc ile przejechałem, tak?

dobra już rozumiem

dzięki za pomoc
pozdro.