Wyświetl pojedynczy post
rafil
Senior Member
 
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.04.2010, 18:44
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo Wisły. Po pierwsze dlatego, że z takimi drużynami TRZEBA wygrywać z marszu, po drugie pozostałe 3 drużyny z czołówki są faworytami swoich meczów i powinny je wygrać.Aczkolwiek coś czuję, że Lechia może sprawić niespodziankę No i po trzecie - na tym etapie NIE MOŻNA pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów.
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując