Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo Wisły. Po pierwsze dlatego, że z takimi drużynami TRZEBA wygrywać z marszu, po drugie pozostałe 3 drużyny z czołówki są faworytami swoich meczów i powinny je wygrać.Aczkolwiek coś czuję, że Lechia może sprawić niespodziankę

No i po trzecie - na tym etapie NIE MOŻNA pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów.