Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4851
Stary 24.04.2010, 17:55
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Kupił bym a jak by się nie dało wypożyczył Tyrała myślę,że byłby wzmocnieniem i dobrym następcą Sobola łatwo byłby do wzięcia bo rezerwy BVB spadły do IV ligi
W odwrotnej kolejności jak już coś: najpierw wypożyczyć, a potem ew. wykupić. Poza tym, Tyrała to nie za Sobola, a raczej kogos ze skrzydła czy tez za Boguskiego. Sobol to taki typowy defensywny poocnik, głównie do twardej gry i przerywania akcji. Natomiast Sebastian, to koleś o przeciwnych walorach...
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując