Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2362
Stary 24.04.2010, 17:26
Ależ my doskonale wiemy gdzie oglądać mecze.Poprostu C+ ma czasami w zwyczaju odkodowywanie transmisji, a przecież nie każdy odwiedza jakieś satelitarne fora na których są takie informacje.Więc jeśli mecz idzie FTA w TV to po co oglądać przez neta w ch****ej jakości?
Odpowiedz cytując