|
No Łobo ładne podanie i sytuacja dobra ale pozatym jak zwykle, same straty prawie :/ Wisła początek miała bardzo dobry potem już troche Lech zaczął więcej grać piłką niestety. Małecki bardzo dobrze gra ale mógłby się oduczyć tych dośrodkowań zawiesinek :/ Mógłby go Piotr Brożek nauczyć ostrzej dośrodkowywać chociaż temu też jedno dzisiaj wyszło jak trampkarzowi. No i Paweł Brożek średnio, niby się stara ale kiepsko mu to wychodzi, no i spieprzył tą sytuacje od Łobo. No i Soboloewski też zajebiście gra.
Ogólnie nie jest zle ale mogłoby być troche lepiej.
|