|
Najlepszy na boisku niewątpliwe jest Radek Sobolewski. Potem Pablo Alvarez. Jop narazie też dobrze sobie radzi.
Moim zdaniem powinien wejść Kirm za Łobo.
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!!!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|