Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6902
Stary 24.04.2010, 12:24
Dzisiejszy mecz ogłoszony " meczem o Mistrzostwo Polski" praktycznie jest meczem o życie dla Lecha jeśli chce się liczyć dalej a faktycznie dla Wisły każdy wynik nie będzie tragiczny.Nawet jeśli(odpukać) biała gwiazda przegra to i tak dalej będzie liderem tabeli i wystarczy kolejne 5 spotkań zwyciężać choćby jedną bramką a tytuł w kieszeni.Tym bardziej że nie będzie to trudne z takimi "potęgami" jak Piast czy nawet przeżywająca kryzys Legia.

Jednak myśle że ten "czarny" scenariusz nie będzie potrzebny w drodze do MP i dziś Wisła grając na luzie wygra z Lechem,który nastawiony na 3 punkty(bo remis i porażka na jedno wychodzi dla nich) odkryje się co tylko będzie młynem na wode dla ofensywy napastników Wisły.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując