|
Hmm... a jak wygląda ten mecz? Cracovia tak atakuje że 2 karne miała czy raczej jakieś z dupy? Nie oglądam ale wynik 0-1 i tak robi wrażenie patrząc na rywala żydków ;]
Może się Polonia po tym 2 karnym obudzi ale wygranego meczu przez sąsiadkę nie będę oglądał;]
|