Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6901
Stary 24.04.2010, 12:21
Hmm... a jak wygląda ten mecz? Cracovia tak atakuje że 2 karne miała czy raczej jakieś z dupy? Nie oglądam ale wynik 0-1 i tak robi wrażenie patrząc na rywala żydków ;]

Może się Polonia po tym 2 karnym obudzi ale wygranego meczu przez sąsiadkę nie będę oglądał;]
Odpowiedz cytując