krakus76 napisał(a):

|
(...) Dramat .... Jesteśmy, będziemy klubem prowincjonalnym (w skali Europy) (...)
|
Problem jest taki, że prowincją europy jesteśmy od dawna a za chwilę będziemy prowincją w skali naszego kraju. W klubie jest prezes, dla którego Wisła jest niepotrzebnym pryszczem na d... Oprócz niego zatrudniony w S.S.A. jest mizerny sztab szkoleniowy, rzecznik prasowy, dyr. ds. sportowych i dyr. ds. bezpieczeństwa może jeszcze jakaś sprzątaczka (chociaż teraz to nawet nie ma czego sprzątać). Struktura klubu Mistrza Polski powala!
A dziś przyjeżdża do nas klub który jest na drugim biegunie w Polsce. Brakuje im tylko mistrzostwa, ale... tutaj skończę bo nie chce żeby mnie posądzono o czarnowidztwo.