anthony09 napisał(a):

|
Jeżeli klub nie przedłuży kontraktu z Alvarezem to nie mamy co szukać w Europie. Koleś jest z jajami, zajefajnie pasuje do drużyny, dzięki niemu tworzymy najlepszą obronę w lidze i to 400 tys Euro to jest dla mnie zbyt mało jak na takiego gracza. Rzeźniczak jest wyceniany na 700-800 tys Euro a jest sporo gorszy od Alvareza
|
400 tyś € to sporo, myśle że priorytetem w najbliższym czasie powinno byc kupno napastnika gdyż gra ofensywna pozostawia wiele do życzenia a na prawej obronie może grac Singlar i Burliga co nie zmienia faktu że Pablo to klasowy zawodnik