Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22414
Stary 24.04.2010, 10:43
Jeżeli klub nie przedłuży kontraktu z Alvarezem to nie mamy co szukać w Europie. Koleś jest z jajami, zajefajnie pasuje do drużyny, dzięki niemu tworzymy najlepszą obronę w lidze i to 400 tys Euro to jest dla mnie zbyt mało jak na takiego gracza. Rzeźniczak jest wyceniany na 700-800 tys Euro a jest sporo gorszy od Alvareza
Odpowiedz cytując