Hudy napisał(a):

mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa
|
Ja mam podobnie. Często znajomi pytają kiedy skończą stadion i mówią że chętnie się na jakieś mecze wybiorą po otwarciu. Myślę ,że na początku rzeczywiście możemy liczyć na niezłą frekwencję. O ile oczywiście ceny będą przystępne.