Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9303
Stary 24.04.2010, 10:37
Hudy napisał(a):Wyświetl post
mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa
Ja mam podobnie. Często znajomi pytają kiedy skończą stadion i mówią że chętnie się na jakieś mecze wybiorą po otwarciu. Myślę ,że na początku rzeczywiście możemy liczyć na niezłą frekwencję. O ile oczywiście ceny będą przystępne.
Odpowiedz cytując