Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9301
Stary 24.04.2010, 09:54
Problemem będzie zapełnienie stadionu w dłuższej perspektywie czasowej. Na początku pewnie nie będzie z tym problemu bo ludzi przyciągnie ciekawość. Jeżeli nie przegną pały z cenami może część " zacznie chodzić również na tego powiedzmy Piasta. Oczywiście podstawę powinny stanowić karnety.
Odpowiedz cytując