Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 24.04.2010, 08:59
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A ja wrecz przeciwnie to jest profanacja nazwy piwo, wes wlej zlotej teuquili do sprita i efect ten sam.

Ja za to polecam Australijskie piwo FOSTERS bardzo popularne w Anglii

Moj ranking z zagranicznych
1.Grolsch(najlepiej ten z metalowym zamkiem)
2.Fosters
3.FAXE(puszka litrowa)
4.Budwiser
5.Kronenberg 1694

z Polskich

1.Okocim OK
2.Zywiec
3.EB(mala butelka)
4.Carlsberg(keg)
Kronenbourg 1664 - chyba o to Ci chodziło - alzackie - bardzo faje piwo ))
Odpowiedz cytując