Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9299
Stary 24.04.2010, 08:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja nie jestem aż takim optymistą co do frekwencji. Przed remontem mieliśmy 12 tysięcy średnią, a najmniej było trochę ponad 9 tysięcy na meczu. Z racji mniejszej pojemności maksimum ciężko określić (ilu by weszło gdyby mogło). Wg mnie będzie 15 tysięcy średnio, z czego średnią zawyżą mecze z Legią, Cracovią i Lechem.
mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa
Odpowiedz cytując