Ogryzek napisał(a):

|
Ja nie jestem aż takim optymistą co do frekwencji. Przed remontem mieliśmy 12 tysięcy średnią, a najmniej było trochę ponad 9 tysięcy na meczu. Z racji mniejszej pojemności maksimum ciężko określić (ilu by weszło gdyby mogło). Wg mnie będzie 15 tysięcy średnio, z czego średnią zawyżą mecze z Legią, Cracovią i Lechem.
|
mi się wydaje wręcz odwrotnie, że dobra reklama i przystępne bilety zrobią swoje
widzę bardzo duże zainteresowanie wśród znajomych osób którzy stadion bardziej znają z przed tv i na pewno takich ludzi jest masa