Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1905
Stary 24.04.2010, 02:10
Wrocilem z imprezy leciał tam kawełek a w refrenie : I dont think anybody (lub anyone) coś w ten deseń. Myslalem ze go łatwo znajde a tu zonk a wpadł w ucho i był swego czasu (kilka lat temu ) populatny
Odpowiedz cytując