cassius31krakow napisał(a):

Ale Cię zdrowo poj...ało!!!
Ciekawy jestem ilu gości kupi Ci bilet na Piasta lub Odrę za 65 PLN.
|
Nie dziekuje czuję sie bardzo dobrze
A wracając do meritum to sądzę że znajdą sie osoby które będą chciały wydać więcej, nie wiem czy na Odre i Piasta ale jeśli Wisła zaoferuje im golenie ogórków 5:0 to oni znajdą 65 w portfelu na taką przyjemność.
Nikt nie każe osobą zarabiającym 1500 siedzieć na środku boiska i taka jest niestety kolej rzeczy. Osobiście mam nadzieję że ceny będą niższe, ale realnie na to patrząc nie wierze w to.
Celem zarządu jest dać maksymalnie wysoką cenę na której zapłacenie będzie chętnych maksymalnie dużo osób, nawet marudząc ale by byli skłonni to rozważyć.
Piszę o cenach na każdy mecz z osobna, nie zakładając w swoich rozważanaich zniżek i bonifikat przy zakupie karnetu, które być muszą.