Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9295
Stary 23.04.2010, 23:21
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
Ale Cię zdrowo poj...ało!!!
Ciekawy jestem ilu gości kupi Ci bilet na Piasta lub Odrę za 65 PLN.
Nie dziekuje czuję sie bardzo dobrze

A wracając do meritum to sądzę że znajdą sie osoby które będą chciały wydać więcej, nie wiem czy na Odre i Piasta ale jeśli Wisła zaoferuje im golenie ogórków 5:0 to oni znajdą 65 w portfelu na taką przyjemność.

Nikt nie każe osobą zarabiającym 1500 siedzieć na środku boiska i taka jest niestety kolej rzeczy. Osobiście mam nadzieję że ceny będą niższe, ale realnie na to patrząc nie wierze w to.

Celem zarządu jest dać maksymalnie wysoką cenę na której zapłacenie będzie chętnych maksymalnie dużo osób, nawet marudząc ale by byli skłonni to rozważyć.

Piszę o cenach na każdy mecz z osobna, nie zakładając w swoich rozważanaich zniżek i bonifikat przy zakupie karnetu, które być muszą.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując