Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6385
Stary 23.04.2010, 23:20
Tydzień miłości i dobroci definitywnie się skończył

Pierwsza sprawa - moje zdanie że Komorowski powinien podpisać ustawę znacie, ja po części rozumiem też zdanie odmienne natomiast faktem jest że Pis, jego związkowe ramię - Śniadek i historyczne - IPN - grają już na całego.
List Śniadka to dla mnie taki sam absurd jak list Wajdy i jeden i drugi powinni się zająć swoimi sprawami.
Komorowski jest w grubym szachu - nie podpisze - nadzieje się na ataki tych co myślą podobnie jak ja - czyli jaki to ma być prezydent który nie podpisuje ustawy za którą głosował - szczególnie że nie jest to jakiś myk w stylu - Kaczyński nie żyje to szybko przegłosowujemy nową ustawę - np medialną i on jako że ma takie możliwości to ją podpisuje, tylko sytuacja gdzie on musi podjąć decyzję.Nie ma opcji by to przeczekać.

Jak podpisze to z 3 stron pójdzie ogromny atak, co przed tak krótką kampanią może mu tylko zaszkodzić
Ja myślę że on się ugnie i odda ją do TK - tyle że dla mnie to jest podobna sprawa jak Piesiewicza który płacił szantażystom - oczywiście w dużym cudzysłowie

Druga sprawa - zaczyna się jazda ws katastrofy.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._mielismy.html

To akurat wd mnie jest nieuniknione bo wszystko wskazuje na to że wyjdzie błąd załogi.
1. Że w ogóle nie powinni przy takiej pogodzie nawet próbować lądować
2. Sama próba też była zła
Czyli w żargonie piłkarskim - zła decyzja i do tego złe wykonanie.(do tego zła murawa i kiepscy sędziowie na wieży)

Tyle że faktycznie piloci są najpewniej decydującym ogniwem ale jednym z wielu winnych i współwinnych tej katastrofy a będą ciągoty Rządu by zrobić z nich jedynych winnych.

Tu bardzo ciekawy wywiad(choć prowadzący do dupy), zrobiony jeszcze w trakcie żałoby - polecam oglądnięcie do samego końca bo gość widać że wie o czym mówi.
http://www.onet.tv/wine-ponosza-konk...1,1,klip.html#

Ja oczywiście z Klicha nie chce zrobić kozła ofiarnego ale jego dymisja powinna być pierwszą decyzją, tyle że Tusk tego nie zrobi(przynajmniej nie w najbliższym czasie), bo klimat jest taki że wszyscy odczytali by to = Rząd winien katastrofy..i jesteśmy w kropce
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 23.04.2010 o godz. 23:23.
94 - Allah Akbar!!