Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 23.04.2010, 21:50
Sklep Maria na ul. Kobierzyńskiej - tam próbowałeś? Mają duży wybór piw, nie mam pojęcia czy konkretnie te dostaniesz.
To odpowiedź na dwa posty wyżej.


A co do miodowych, Ciechan bardzo dobry, warto sprawdzić też piwo Miodne z browaru w Olsztynie, oba piwa słodkie ale bardzo różne, polecam i jedne i drugie
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Michal_b3 : 23.04.2010 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując